Dilek Kıroğlu Hakkında

Hakkında

Merhaba ben Dilek Kıroğlu.

Yaşam Koçu, Nefes Teknikleri Koçu ve NLP Uygulayıcısıyım.

.Lisans eğitimini Jeoloji Mühendisliği dalında yaptım, mühendisliği kısa bir süre yaptıktan sonra Koç Sistem ve Yapı Kredi Bankası'nda 10 yılı aşkın süren bir çalışma hayatı içerisinde oldum. Çalışma hayatımın ilk yıllarında Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden İngilizce MBA eğitimini tamamladım.

Kişisel gelişim konularına olan ilgim, hayatın daha iyi bir noktaya taşınabileceğine olan inancım ve insanlara rehber olma konusundaki arzum beni  koçluk mesleğine itti. 

Zamanı Efektif Kullanma, Ertelemenin Önüne Geçme, Yaşam Kalitesi'ni arttırma yolları, Şehirde Mutlu Yaşam, İşte Mutlu Yaşam gibi konularda blog ve kendi internet sayfam haricinde çeşitli dergilerde yayınlanan yazılarım ve aynı konularda seminer, atölye çalışmalarım var. 

Hayattan ne istiyorsunuz? 
Sizin için neler önemlidir? 
Şu anda hak ettiğiniz şeylere sahip misiniz? 
Başarmak istedikleriniz, içinizde yatan istekler, hayaller neler? 

Hayallerinizi, hedefe ve gerçekleriniz haline getirmek ister misiniz?

Hayatınıza nasıl yön vereceğinizi, en derin değerlerinizi nasıl yaşayacağınızı, güçlü bir eylem planını nasıl yapacağınızı, başarının önündeki engellerle nasıl başa çıkacağınızı  benimle birlikte koçluk seanslarında görebilirsiniz.

Yaşam koçunuz olarak amacım size özel belirlenmiş en uygun çalışmayı seçip, iyileştirme istediğiniz alanda size yol arkadaşlığı yaparak, sizi istemiş olduğunuz noktaya taşımaktır .

Size en iyi şekilde destek olmak, potansiyelinizi en doğru şekilde kullanabilmeniz  için yapacağımız çalışmalar size özel ve de aynı zamanda eylem ve hedef odaklı olacaktır.

Hedeflerinize ulaşırken keyfifli bir içsel yolculuk da sizleri bekliyor olacak.

Ve diyorum ki, hayatı ertelemeyin; 

İletişim:05326617624

Dilek Kıroğlu İstanbul Üsküdar Yaşam Koçu - Armut