Dilek Kıroğlu Hakkında

Hakkında

Yaşam Koçu, Nefes Teknikleri Koçu ve NLP Uygulayıcısıyım. 

Yüz yüze birebir koçluk, online koçluk ve takım/yönertici koçluğu konularında uzmanım.

Lisans eğitimini Jeoloji Mühendisliği dalında yaptım, mühendisliği kısa bir süre yaptıktan sonra Koç Sistem ve Yapı Kredi Bankası'nda 10 yılı aşkın süren bir çalışma hayatı oldum. Çalışma hayatımın ilk yıllarında Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden İngilizce MBA eğitimini tamamladım.

Kişisel gelişim konularına olan ilgim, hayatın daha iyi bir noktaya taşınabileceğine olan inancım ve insanlara rehber olma konusundaki arzum beni  koçluk mesleğine itti. 

Zamanı Efektif Kullanma, Ertelemenin Önüne Geçme, Yaşam Kalitesi'ni arttırma yolları, Şehirde Mutlu Yaşam, İşte Mutlu Yaşam gibi konularda blog ve kendi internet sayfam haricinde çeşitli dergilerde yayınlanan yazılarım ve aynı konularda seminer, atölye çalışmalarım var. 

Seyahat etmek, yeni kültürler tanımak, öğrenmeye aralıksız devam etmek, kitap okumak, yazmak en sevdiğim tutkularım arasında.

Evli ve 2 çocuk annesiyim.

Hepimiz doğduk, bebektik, çocuk olduk, büyüdük ergen oldu, yetişkin olduk...sonrası daha ne kadar sürecek bilmediğimiz bir yoldayız. Bize düşen küçücük yer kapladığımız şu evrende, bize bahşedilen ulu gücün farkında olarak, severek, sayarak, iyinin güzelin kazanacağına inanarak yaşamak. Gayretle, sabırla, tevekkülle, akılla, mantıkla ve en çok da kalbimizle.

Hayattan ne istiyorsunuz? 
Sizin için neler önemlidir? 
Şu anda hak ettiğiniz şeylere sahip misiniz? 
Daha ne kadar fazlasını başarabilirsiniz? 

Hayatınıza nasıl yön vereceğinizi, en derin değerlerinizi nasıl yaşayacağınızı, güçlü bir eylem planını nasıl yapacağınızı, başarının önündeki engellerle nasıl başa çıkacağınızı koçluk seanslarında görebilirsiniz.

Yaşam koçunuz olarak amacım size özel belirlenmiş en uygun çalışmayı seçip, iyileştirme istediğiniz alanda size yol arkadaşlığı yaparak, sizi istemiş olduğunuz noktaya taşımaktır .

Eğer doğru adımları uygular,  inançla  gayret ederseniz, dilekleriniz mutlaka gerçeğe dönüşür .

Koçunuz olarak size en iyi şekilde destek olmak, potansiyelinizi en doğru şekilde kullanabilmeniz  için eğitimlere, daha çok araştırıp gelişmeye, geliştirmeye odaklı olduğumu bilmenizi isterim.

Ve diyorum ki, hayatı ertelemeyin; 

Başlamak için mükemmel olmak zorunda olmadığınızı,  ama mükemmel olmak için başlamak zorunda olduğunuzu unutmayın.

Dilek Kıroğlu

İletişim:05326617624

Dilek Kıroğlu İstanbul Üsküdar Yaşam Koçu - Armut